Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin)..

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin).

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

OSP w Słupnie

Gorąco witamy na naszej stronie

Rekreacyjny bieg wiosny oraz gminny Dzień Dziecka

W sobotę przy szkole podstawowej w Słupnie odbyły się obchody gminnego Dnia Dziecka oraz rekreacyjny bieg wiosny, którego nasza OSP była współorganizatorem wraz Urzędem Gminy, szkołami i Gminnym Ośrodkiem Kultury Słupno z/s w Cekanowie. Pogoda dopisała i przyciągnęła wielu fanów biegania na których czekały biegi na różnych dystansach. Dla tych najmłodszych biegi na dystansie ok.100, 200 i 400 metrów natomiast dla wszystkich pozostałych dwa dystanse - 3,5 km oraz 9,5 km. Dla dzieci zorganizowano wiele atrakcji m.in. malowanie twarzy, trampoliny, zjeżdżalnie oraz wiele konkursów. Więcej zdjęć w galerii.