Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin)..

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin).

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

OSP w Słupnie

Gorąco witamy na naszej stronie

Gminne eliminacje OTWP 11.02.2015r.

W dniu 11.02.2015 r. w Gimnazjum im. K. K. Baczyńskiego w Słupnie odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej. Organizatorem konkursu był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Słupnie. W konkursie wzięli udział uczniowie szkół podstawowych w Słupnie, Liszynie i Święcieńcu oraz gimnazjum. Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej, w której należało wykazać się wiedzą m.in. w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy przedmedycznej. W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła: Wiktoria Stefańska z SP w Liszynie, natomiast w gimnazjum I miejsce zajęła: Patrycja Bloch. Zwycięzcom nagrody wręczył Wójt Gminy Słupno- pan Marcin Zawadka oraz Komendant Gminny ZOSP RP w Słupnie- dh Krzysztof Różalski. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy, ufundowane przez Urząd Gminy w Słupnie. W konkursie wzięli udział także członkowie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej w Słupnie: Sebastian Grzelak ( III miejsce), Damian Pawlak oraz Patryk Dąbrowski.

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w eliminacjach powiatowych.