Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin)..

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin).

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

OSP w Słupnie

Gorąco witamy na naszej stronie

Zagraj z WOŚP razem z Nami

Wielki Finał już niebawem!!!

W niedzielę 10 stycznia 2016 roku zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Podobnie jak rok temu szukam osób chętnych do udziału w akcji honorowego oddawania krwi. Podziel się najcenniejszym lekiem jakim jest Twoja krew.
Pobór planowany jest w ambulansie na placu przed ratuszem. Jeszcze nie znam godziny, od której rozpocznie się rejestracja osób chętnych do oddawania krwi. Myślę, że będzie to podobnie jak w ubiegłym roku. Wszystkie chętne osoby gorąco zapraszam! Więcej informacji udzielę pod numerem tel. 604-310-774.

UWAGA - wiadomo już gdzie prowadzona będzie zbiórka krwi. Mobilny ambulans znajdował będzie się na parkingu przy supermarkecie Carrefour na ulicy Przemysłowej 1. Rejestracja dawców rozpocznie się od godziny 10 i trwać będzie do godziny 14.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam i pozdrawiam - druh Szurmak Piotr