• Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin)..

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin).

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

OSP w Słupnie

Gorąco witamy na naszej stronie

Admin

Kilka słów o tym jak powstała strona.

Pomysł o założeniu strony narodził się już bardzo długo przed jego realizacją. Po kilku nieudanych próbach udało się w końcu zbudować to co teraz możecie oglądać. Początkowo teksty do strony zredagował Naczelnik- Druh Różalski Krzysztof. Wykonanie, oprawa, wybór materiałów przypadł mi czyli druhowi Pawłowi Włochowskiemu. Gdy strona ruszyła zaczynała nabierać rozpędu i coraz częściej być odwiedzana. Na dzień dzisiejszy nadal mogę cieszyć się z tytułu admina. Nie mniej jednak w życie witryny (tzn. w jej aktualizacje, dodawanie zdjęć i pisanie nowych artykułów) włączyło się już kilka osób.

Ze względu na brak wsparcia dla oprogramowania, na którym pracowała pierwsza wersja strony i występowaniu coraz liczniejszych błędów w lutym 2015 rozpoczęto prace polegające na zmianie oprogramowania strony oraz jej wyglądu.

P.S. Gdy nie wszystko działa jak należy piszcie na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jako administrator będę dążył do usunięcia problemu.

(a)