Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl
 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin)..

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

 • Nowa strona

  Jakiś czas temu rozpoczęto prace nad przebudową naszej strony internetowej. Konieczność dokonania zmian związana była z brakiem wsparcia oraz narastającą ilością błędów w systemie, z którego dotychczas korzystała nasza strona. Prace nad przebudową wciąż trwają a błędy są usuwane w miarę możliwości na bieżąco (admin).

 • Mercedes BENZ Atego GBA 4,5/35+4,6

  Kliknij tutaj jeśli chcesz zobaczyć szczegóły.

OSP w Słupnie

Gorąco witamy na naszej stronie

Złoto dla MDP

W dniu 5 września 2015 r. na stadionie w Staroźrebach odbyły się IX Powiatowe Zawody Sportowo- Pożarnicze Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i IX Powiatowe Zawody Ochotniczych Straży Pożarnych. W grupie MDP chłopców startowało 5 drużyn. Zawody przebiegały w dwóch konkurencjach: bieg sztafetowy z przeszkodami oraz ćwiczenie bojowe. W klasyfikacji generalnej Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza z OSP Słupno zajęła I miejsce i po raz trzeci będzie reprezentować powiat i gminę podczas zawodów wojewódzkich.

Uroczystej dekoracji zwycięskiej drużyny złotymi medalami dokonali:

- Prezes Zarządu Głównego ZOSP RP dh Waldemar Pawlak

- Poseł na Sejm RP – Piotr Zgorzelski

- Zastępca Komendanta Miejskiego PSP w Płocku – st.bryg. Andrzej Borkowski

- Starosta Płocki Mariusz Bieniek.

Drużyna otrzymała nagrodę w wysokości 4 000 zł na zakup sprzętu, puchar starosty oraz pamiątkowy dyplom.

Klasyfikacja generalna MDP chłopców

1. MDP Słupno

2. MDP Dobrzyków

3. MDP Radzanowo

4. MDP Siecień

5. MDP Maszewo

 

W rywalizacji Ochotniczych Straży Pożarnych mężczyzn startowało 18 drużyn. Naszą gminę reprezentowało OSP Święcieniec, która zajęła wysokie IV miejsce. 

Zapraszamy do galerii